Тіна Канделакі ділиться враженнями про російське ТБ Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2010 08:14 · Розділ: Культура

Тіна Канделакі розповіла всю правду про російське ТБ. Відома телеведуча дала інтерв'ю "Незалежній газеті", в якому виклала власне бачення сучасної російської медіасфери, не оминувши увагою героїв сьогоднішніх телеефірів.

Тінатін (саме так звучить повне ім'я Канделакі) твердо вирішила, що досягла певного рівня в кар'єрі телеведучої, то ж зараз займається розвитком свого продюсерського агентства "Апостол- Медіа". "Я досягла певного віку, коли з'явилося розуміння того, що професія телеведучої для мене частково вичерпана, – розповідає Тіна. - Що б я не робила, моя популярність уже не згасне. Тим більше, люди вже не сприймають інформацію через дидактичні форми - вона краще засвоюється за допомогою колючого гумору та подекуди навіть їдкої сатири."

З- поміж сучасних телевізійних постатей, окрім телеведучих, продюсер Канделакі виокремлює Ардову та Гришаєву: "Вони мені дуже подобаються - ці пародії та ці актриси, - зауважує Тіна. - Ардова і Гришаєва - актриси, пародистки, вони - в образі. Я не актриса, тому не бажаю виконувати ту чи іншу роль," – зазначає Канделакі.

Нещодавно Тіна повернулася з фестивалю пародійного шоу "Велика різниця", що відбувався в Одесі, в якому брала участь як член журі. Серед конкурсантів телеведуча-продюсер виокремила чимало талановитих хлопців, які зуміли завоювати її прихильність.

"18-річний Андрій Барінов з Єкатеринбурга - багатообіцяючий пародист, він у підсумку і переміг, - ділиться враженнями Тіна. - Сподобався ще один молодий виконавець іронічних пісеньок. Вразили також хлопці з номером, в якому використані не лише смішні тексти, а й мальований реквізит - такий візуальний гумор вийшов. А членів журі обирали, керуючись тим, кого найбільше пародіюють."

Водночас помітне шанобливе ставлення Тіни до аудиторії телебачення. "Я не згідна з тим, що публіка – нерозумна (власне такий стереотип формують деякі телевізійники), - зауважує Канделакі. - Нові інформаційні технології дають колосальну можливість самоосвіти." Водночас, на думку телеведучої, тепер люди вільні у виборі інформації: ті часи, коли вибору не було, вже давно минули.

Джерело: http://news4k.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?