Вийшов новий альбом Linkin Park Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2010 09:50 · Розділ: Музика

Сьогодні побачить світ новий альбом Linkin Park, що отримав назву «A Thousand suns». Платівку продюсували Рік Рубін (Rick Rubin - U2, Johnny Cash) та вокаліст Linkin Park - Майк Шинода (Mike Shinoda), які останній раз об'єднували зусилля для випуску альбому Linkin Park 2007 року «Minutes To Midnight».

нові фотографії для нового альбому
нові фотографії для нового альбому

Першим синглом з «A Thousand suns» стала композиція «The Catalyst». Щоб звернути увагу на реліз, Linkin Park створили конкурс, в якому взяли участь фанати групи. Нагородою за перемогу було включення найкращого треку переможця до нового альбому. Змагання реміксів розпочалося 9 липня 2010 року. Фанати мали можливість скористатися аудіоосновою синглу «The Catalyst», яку дозволено було змінювати на власний розсуд. Шанувальники корегували музику, записуючи та продюсуючи власний додатковий трек. Готові треки потім відправлялися Linkin Park за допомогою їхньої сторінки на MySpace. Переможцем змагань став прихильник колективу з Польщі. Відеозапис зустрічі Linkin Park з лідером конкурсу буде продемонстрований різними телеканалами, зокрема MTV.

Другий сингл з нового альбому «Waiting for the end» з'явився в радіоефірах минулого тижня. Сьогодні ж група займається створенням кліпу на цю пісню.

Джерело: http://music.km.ru/news


Інші новини розділу