Subaru демонструє нові моделі автомобілів Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2010 09:37 · Розділ: Авто-мото

У 2014 році компанія Subaru планує повністю відновити весь свій модельний ряд, поряд з цим представивши кілька нових автомобілів. За даними американських ЗМІ, першим на черзі йде Forester - вже наприкінці цього року він піддасться серйозній модернізації. Однак найяскравіші зразки оновлених автомобілів японської компанії будуть представлені в 2012 році.

Саме в 2012-му Subaru планує запропонувати абсолютно новий позашляховик Tribeca, а також чергове покоління Impreza. Водночас остання модель буде представлена не лише з бензиновими і дизельними двигунами – до нової комплектації увійде гібридна силова установка, яку Subaru запозичить у Toyota. На цей період запланована також прем’єра двохдверного купе, що розробляється спільними зусиллями інженерів Subaru і Toyota.

новий позашляховик Tribeca
новий позашляховик Tribeca

За попередніми даними, в новому купе від Subaru буде встановлений двигун об'ємом 2,0 л та потужністю 160 к.с. і 200 к.с. в залежності від модифікації. Крім того, з'явиться і «заряджена» версія WRC STI з 2,5-літровим мотором з турбопіддувом. Потужність останнього агрегату перевищить 300 к.с.

Джерело: http://www.newsboy.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.