Створений браузер для найменших Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.05.2009 09:53 · Розділ: Нові технології

Медіабраузер KIDO`Z дозволить зробити веб-сервер-серфінг цікавим та безпечним для юних користувачів Мережі. За допомогою цієї новинки діти зможуть проглядати відео, грати в ігри та подорожувати в Інтернеті. Автори проекту здійснюють строгий відбір контенту. Програма оснащена підтримкою 17 мов інтерфейсу, серед яких є і російська.

Після установки KIDO`Z на комп'ютер батьки зможуть провести налаштування роботи програми. Необхідно буде вказати вік та стать дитини, мову інтерфейсу, географічне місце розташування користувача. Цих налаштувань достатньо для того, щоб дитина почала працювати з браузером. Окрім цього, можна додатково налаштувати інші параметри роботи, наприклад, заборонити доступ до певного контенту, чи обмежити час веб-серфінгу.

Інтерфейс програми виконаний у вигляді барвистих картинок, з якими легко розберуться юні веб-серфери, які ще не вміють читати і писати.

Використовувати KIDO`Z можна безкоштовно. Протягом найближчих трьох місяців автори проекту планують розпочати надання додаткових послуг за невелику плату. Крім того, в планах інноваторів - впровадження функцій інтернет-мессенджера в програму.

Сьогодні на ринку існують інші проекти, розроблені спеціально для дитячого веб-серфінгу. Це Buddybrowser, KidZui, KidBrowser, My Kids Browser. Є навіть такі екзотичні інструменти як "Заккері" - браузер для дітей, які страждають аутизмом та спеціальний дитячий браузер для iPhone Safe Eyes Mobile.

Джерело news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.