Принц Уільям та Кейт Міддлтон одружуються Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2010 08:14 · Розділ: Події у світі

Одруження старшого сина королеви Англії, спадкоємця британського престолу принца Уільяма та його подруги Кейт Міддлтон відбудеться 2012 року, незадовго до відкриття Олімпійських ігор в Лондоні. Про це повідомила британська газета "Ньюс оф Уорлд", посилаючись на свої "достовірні джерела". Згідно зі статтею, опублікованою виданням, весілля Уільяма і Кейт уже було заплановане на весну 2012 року, незадовго до відзначення принцевого тридцятиліття.

Однак молодята бажають якомога більше наблизити день власного весілля до того часу, коли Лондон перебуватиме в центрі світової уваги в зв’язку з святкуванням шістдесятиліття перебування королеви Єлизавети II на британському престолі, яке відбудеться в червні. Окрім того, королівська пара виявила сподівання пов’язати шлюбну церемонію з датою проведення Олімпійських ігор, які розпочнуться 27 липня 2012 року в Лондоні.

"Уільям і Кейт розуміють, що обряд королівського одруження, слідом за якими плануються ювілейні святкування та Олімпіада, знову прославлять Велику Британію, - стверджує видання, опираючись на інформацію, отриману від високопоставленої особи, котра забажала залишитись інкогніто. - Це буде знаменна подія".

Втім, британські ЗМІ не раз "одружували" Вільяма та Кейт, стосунки яких тривають вже 8 років, з моменту їх спільного навчання в шотландському університеті Сент-Ендрюс. Протягом цього періоду молоді люди, як мінімум, два рази "офіційно" розлучалися.

Джерело: www.itar-tass.com


Інші новини розділу