Антимусульманські мітинги у Нью- Йорку Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2010 08:32 · Розділ: Події у світі

Ввечері 11 вересня в центрі Нью-Йорка пройшли мітинги за і проти будівництва мечеті на місці веж-близнюків, що стали об’єктом атаки терористів 11 вересня 2001 року. В день дев'ятої річниці трагедії близько тисячі активістів зібралося на території п'яти кварталів поблизу Ground Zero з плакатами та гаслами, відстоюючи право на зведення ісламського культурного центру. Неподалік від них сотні інших американців закликали не допустити будівництва центру поблизу зруйнованих веж-близнюків.

Схожі акції відбулися не лише в Нью-Йорку. ІТАР-ТАСС повідомляє, що

агресивніше були налаштовані прихильники заборони будівництва мечеті. Стало відомо, що один з учасників протесту вирвав на очах переляканої публіки кілька аркушів з Корану, супроводжуючи свої дії непристойними жестами.

Незважаючи на те, що пастор церкви штату Флорида Террі Джонс скасував гучну акцію спалення Корану, щиро закликаючи інших не робити цього, акт був здійснений в іншому штаті. Неподалік міста Нешвілл (штат Теннессі) пастор Боб Оулд разом із ще одним євангелістом провели у дворі свого будинку акцію спалення двох екземплярів священної книги мусульман.

Джерело: http://www.regions.ru


Інші новини розділу