Компанія Opera Software пропонує новинки Автор: lesya · Опубліковано: 13.09.2010 08:08 · Розділ: Нові технології

Компанія Opera Software випустила браузер Opera Mini 5.1, призначений для мобільної операційної системи Windows Mobile. Безкоштовний браузер (окрім версій для Google Android, RIM BlackBerry і Java) тепер доступний власникам пристроїв на базі ОС Windows Mobile 2003 SE, Windows Mobile 5.x і Windows Mobile 6.x.

Згідно з офіційним прес-релізом, нова "міні" підтримує дисплей з високою роздільною здатністю (800х480 пікселів), автоматичний поворот екрану, а також характеризується покращеним відображенням шрифтів і розміткою сторінок. Окрім цього, Mini 5.1 дозволяє налаштувати завантаження браузера за замовчуванням.

Альтернативний варіант браузера для вашого телефону
Альтернативний варіант браузера для вашого телефону

Представники Opera відзначають, що Mini 5.1 прискорює завантаження сторінок шляхом зменшення кількості даних, які передаються браузеру – потрібні сторінки стискаються на серверах норвезької компанії. Це дозволяє знизити рівень споживання трафіку і значно заощадити на мобільному Інтернеті, запевняють розробники. Для того, щоб встановити новий браузер, досить зайти з мобільного пристрою на офіційний сайт Opera - m.opera.com.

Джерело: www.vesti.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.