Пиво... на дієті Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2010 16:31 · Розділ: Цікаві факти

Японці виготовили перше в світі пиво, яке не містить жодної калорії, плануючи цим самим завоювати прихильність тих поціновувачів хмільного напою, які переймаються проблемами зайвої ваги, а в майбутньому здійснити те, чого не вдавалося досі нікому – створити конкуренцію німецьким пивоварам.

Втім, назвати пивом нове японське творіння в щирих шанувальників напою не повернеться язик: воно лише виглядає як пиво, і, маючи аналогічний смак та запах, не містить навіть залишкового алкоголю і взагалі не є продуктом бродіння.

Творцями цього напою, виготовленого на заводі Asahi під маркою W-Zero, виявилися не пивовари, як прийнято вважати, а біохіміки. Його пивний смак зумовлений наявністю баластних речовин, амінокислот, ароматичних та смакових добавок, вітаміну C та низки інших речовин.

В InoPressі згадується, що до 2003 року Японія десятиліттями належала до ар'єргарду виробників пральних машин. Так було до тих пір, поки фірма Panasonic не відмовилася від простого копіювання барабанної машини з фронтальним завантаженням. Вона здійснила переворот, злегка нахиливши вісь обертання барабану, і це призвело до того, що на сьогоднішній день японські пральні машини впевнено конкурують з кращою продукцією фірми Miele.

"До цих пір японці відставали в конкурентній боротьбі від німецьких пивоварів, однак чи не повторить японське пиво долю японських пральних машин?" – запитується в газеті.

японці виготовилидитяче
японці виготовилидитяче

Відзначимо, що креативні японці вже кілька років виготовляють пиво для дітей: за смаком воно як справжнє, та й наклейки на пляшках дуже нагадують класичні етикетки "дорослого" пива. "Навіть дітям важко витримати темп сучасного життя, не вживаючи алкоголю" – приблизно так звучить рекламний слоган компанії Kidsbeer.

Джерело: www.americaru.com


Інші новини розділу