Компанія Zotac пропонує новинки Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 11:08 · Розділ: Нові технології

Компанія Zotac, виробник відеокарт і материнських плат, представила перший у світі мінікомп'ютер з вбудованим оптичним приводом, що підтримує зчитування Blu-ray-дисків. Пристрій працює на базі графічної підсистеми Nvidia ION з 512 Мб DDR3 пам'яті, що дозволяє відтворювати відеопотік в Full HD-якості або плавно програвати Flash-відео. У мінікомп'ютерах встановлений двоядерний процесор Intel Atom D525.

так виглядає новий нетбук
так виглядає новий нетбук

Вбудований Blu-ray-привід може відтворювати Blu-ray-носії на швидкості 4x, DVD - на швидкості 8x і CD на швидкості 24x. Також є можливість запису на DVD ± R / RW і CD ± R / RW. В комплекті з комп'ютером постачається спеціальна версія програми Cyberlink PowerDVD 8 для перегляду відповідного контенту. У мінікомп'ютерах є два USB 3.0-роз'єми, mini PCI-Express слот, можливість установки 200-pin оперативної пам'яті DDR2 SO-DIMM і простір для 2.5-дюймового SATA-вінчестера або SSD-диска. Zotac ZBox підтримує безпровідникову передачу даних по Wi-Fi 802.11n.

Мінікомп'ютер постачається в двох версіях ZBOX Blu-ray HD-ID33 і HD-ID34 (у першому випадку користувач сам встановлює ОЗУ, жорсткий диск і операційну систему, в другому – пропонується конфігурація з 2 Гб ОЗУ, 250 Гб вінчестером.

Джерело: http://www.cnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.