Найогидніші жінки планети Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 10:44 · Розділ: Життя

В списку туристок, які викликають в оточуючих найбільшу огиду, перше місце зайняли леді з Британських островів. За результатами опитування, саме британки з усіх представниць прекрасної статі, що вирушають в подорож, найчастіше поводять себе нахабно, неконтрольовано вживаючи при цьому алкоголь.

"Турпром" з посиланням на британську газету The Daily Express повідомляє, що британки в усьому світі прославилися своєю невихованістю, нахабними манерами, недбалістю у виборі одягу та пияцтвом, які вони дедалі частіше демонструють протягом відпочинку.

“Вони безсоромно випускають повітря з усіх анатомічних отворів, розлігшись навколо готельних басейнів або на пляжному піску", - стверджує автор одного з оглядів, опублікованих на сайті Real Holiday Reports.

Відповідаючи на запитання, в якій країні проживають найогидніші жінки, респонденти одноголосно присвоїли перше місце мешканкам Туманного Альбіону (22,4%); на другому місці американки, далі - німкені та мешканки країн Східної Європи, за якими в списку знаходяться іспанки та туркені.

Такими постають британки в уяві наших респондентів
Такими постають британки в уяві наших респондентів

"Товсті дівулі з ідіотським татуажем", - так відгукуються респонденти про британських жінок, одягнених, за їх словами, "в казна-що і невідомо як ".

То ж не дивно, що Гері Хьюїт, представник агентства, яке проводило дослідження, у цих відповідях не знайшов для себе нічого нового. "Британки вже давно здобули собі похмуру репутацію, - спокійно заявив експерт. - Вони все частіше намагаються наслідувати своїх співвітчизників сильної статі та без найменших докорів сумління ведуть себе, м’яко кажучи, некоректно".

Однак опитування на сайті Real Holiday Reports триває. На сьогоднішній день у ньому взяли участь понад 3,5 тисячі осіб. Позиції "номінантів" дещо змінилися. Як і раніше, лідерами опитування залишаються англосакси, але зараз це американки, які викликають зневагу кожного третього респондента. Слідом ідуть британки і туркені з мінімальним відривом. А німкені й представниці Східної Європи поділили між собою четверте і п'яте місця.

Джерело: beenergy.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.