Шість мільйонів доларів за зраду Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 10:33 · Розділ: Події у світі

Мешканка США відсудила у своєї близької подруги майже 6 мільйонів доларів, після того як остання звабила чоловіка американки шість років тому. Про це повідомляють британські ЗМІ.

Доктор Лінн Аркара, 45-річний лікар-рентгенолог, вагітна першою дитиною, в 2004 році запросила близьку подругу Сьюзан Пекораро в свій будинок в штаті Північна Кароліна. Л. Аркара хотіла, щоб приятелька допомогла їй підготувати дитячу кімната до народження дівчинки. Проте 45-річна С. Пекораро скористалася цією нагодою, щоб вступити в інтимний зв'язок з чоловіком своєї подруги, Расселом, офіцером американської армії у відставці.

Л. Аркара дізналася про цей роман після народження дочки і одразу ж розлучилася з чоловіком. Жінка також подала до суду на свою подругу, вимагаючи в неї компенсації розміром 5,8 мільйонів доларів (за словами американки, саме стільки вона заробила б, продовжуючи жити з власним чоловіком протягом останніх шести років. Водночас її адвокат вдався до закону, згідно з яким в судовому порядку забороняється позбавлення чоловіка або дружини права на подружню спільність. Л. Аркара виграла цю справу, однак отримати гроші буде досить нелегко. Справа в тому, що після розлучення жінка проживає у Флориді, її колишній чоловік - в штаті Джорджія, а С. Пекораро мешкає в штаті Меріленд. Згідно з американськими законами, рішення суду, прийняте в одному штаті, не може бути виконанне в іншому.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу