Брітні Спірс...під слідством? Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 10:10 · Розділ: Життя

Колишній охоронець знаменитої американської поп-діви Брітні Спірс подав позов до суду Лос-Анджелеса зі звинуваченням у неодноразових сексуальних домаганнях з боку співачки, повідомляє портал новин про зірок TMZ.com.

Згідно з заявою колишнього тілоохоронця 28-річної Брітні Спірс Фернандо Флореса (Fernando Flores), співачка неодноразово виставляла своє голе тіло напоказ, спокушаючи його і здійснюючи при цьому дії сексуального характеру, чим викликала у чоловіка емоційний розлад.

За словами "потерпілого" охоронця, сексуальні домагання Спірс частенько полюбляла поєднувати з п'яними скандалами з власним бойфрендом на очах у своїх дітей.

У своєму позові він також звинувачує охоронну фірму, яка ігнорувала всі його скарги на поведінку клієнтки.

Сума, яку охоронець вимагає за заподіяні йому моральні збитки, поки що залишається в таємниці.

За словами Флореса, він був прийнятий на роботу охоронця Брітні Спірс в лютому 2010 року. Водночас Флорес не повідомляє, як довго він охороняв співачку.

Адвокат поп- діви наразі не дає жодних коментарів за фактом судового позову проти неї.

Разом з тим, інформаційні джерела, близькі оточенню Спірс, стверджують, що Флорес ніколи не працював її особистим охоронцем і не мав анінайменшого відношення до неї.

Джерело: rian.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.