В університетах США з'являються нові дисципліни Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 10:10 · Розділ: Освіта

Університет Балтімор в США планує впровадити в програму новий предмет, який вивчатиме історію зомбі. Цей курс лекцій викладатимуть автор книги, присвяченої фільмам про зомбі, Арнольд Блумберг (Arnold Blumberg) і куратор музею американської поп- культури Geppi's Entertainment.

Студенти, яким заманеться відвідати цей курс, переглянуть 16 класичних фільмів про зомбі та читатимуть комікси. На заключному етапі лекцій з цього предмету, студенти зможуть написати своєрідну курсову роботу, в якій матимуть можливість викласти та обґрунтувати власний сюжет ідеального фільму про зомбі, змальовуючи його таким, яким він постає у власне авторській уяві.

переосмислення ідей зомбі в сучасній культурі
переосмислення ідей зомбі в сучасній культурі

Джонатан Шор (Jonathan Shorr), голова школи комунікаційного дизайну при університеті, повідомив, що обговорюваний предмет був впроваджений у програму в зв’язку з попитом на «дивні й унікальні» курси. Водночас, він [предмет] є простором для співіснування та взаємопроникнення різноманітних дисциплін.

«Студенти вважають, що будуть відвідувати « веселі » лекції про зомбі. Однак вони також вивчатимуть функціонування літератури та засобів масової інформації,моделюючи та інтерпретуючи власноруч різноманітні життєві ситуації.

Це не перший університет, який може похвалитися подібними курсами. Колумбійський університет у Чикаго вже декілька років проводить курси, присвячені місцю зомбі в ЗМІ та в сучасній суспільній свідомості загалом. Водночас студенти Коледжу Сімпсон в Айові протягом весняного семестру здійснили спробу написати книгу про велику битву зомбі.

Джерело: eutotupo.ru


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.