Польські пілоти розбилися знову Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 08:20 · Розділ: Події у світі

Польські пілоти на симуляторі ТУ- 154 повторили рейс своїх колег 10 квітня 2010 року і знову «розбилися». Представник Польщі з Міжнародного авіаційного комітету полковник Едмунд Кліх повідомив, що серед документів слідства Смоленської трагедії, які отримала Польща, є документи про проведення семи відтворень останнього етапу польоту президентського літака. відтворення сьомого липня проводили в аеропорту «Шереметьєво» польські та російські пілоти. Екіпаж йшов на «приземлення» в аналогічних атмосферних умовах. За словами Кліха, вони летіли в умовах густого туману, до останньої хвилини не бачачи землі, керуючись лише даними датчиків та вказівками авіадиспетчерів. Кліх брав участь в якості другого пілота в чотирьох із семи відтворень.

За його словами один з чотирьох польотів закінчився катастрофою. «Літак» розбився, коли на висоті двадцяти метрів пілоти, як і їх колеги з президентського екіпажу, вимкнули автопілот, намагаючись за допомогою ручного керування підняти літак, але «вдарилися» об землю, яку побачили лише тоді, коли літак «розбився». Механізм цієї катастрофи Кліх пояснює намаганням спрямувати літак вверх, але у випадку, коли апарат важкий та летить на малій швидкості, це стає неможливим – незалежно від бажань пілота літак знижуватиме висоту.

Нагадаємо, що літак президента Польщі ТУ- 154 з бортовим номером 101 розбився 10 квітня о 10:50 під час приземлення на воєнному аеродромі «Смоленськ- Північний. Внаслідок катастрофи загинуло 96 осіб, що знаходилися на борту. Серед них голова держави Лех Качинський з дружиною, вище воєнне керівництво країни, депутати парламенту, представники духівництва та громадські діячі. Польська делегація повинна була прийняти участь в траурній церемонії, що відбувалася неподалік Катинського меморіалу, де у 1940 році були розстріляні тисячі польських солдатів. Польща проводить власне розслідування причин катастрофи, очікуючи з російського боку передачі всієї документації проведеного розслідування.

Джерело: news.rambler.ru


Інші новини розділу