Прихильники зимових відпусток - в небезпеці Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2010 08:15 · Розділ: Життя

Кардіологи медичного університету в Інсбруку (Австрія) провели дослідження і з'ясували, що поціновувачі зимових видів спорту, таких як лижі, сноуборд та ін., ризикують стати жертвами інфаркту внаслідок впливу низьких температур і висоти, а також невідповідності рівня підготовки та серйозності фізичних навантажень.

В дослідженні, результати якого вчені оприлюднили минулого тижня в Стокгольмі на конгресі Європейського товариства кардіології (European Society of Cardiology), підкреслюється, що рівень небезпеки особливо високий в перші два дні відпустк. Вчені брали до уваги статистику, яка підтверджує, що раптова смерть через проблеми з серцем становить близько 40% загальної кількості смертей серед туристів, які займаються зимовими видами спорту.

Кардіологи проаналізували дані всіх 170 пацієнтів, які стали жертвами інфаркту під час занять зимовими видами спорту протягом відпочинку в австрійських Альпах в період від 2006 до 2010 року. Близько 56% пацієнтів постраждали протягом перших двох днів інтенсивних занять, водночас лише 19% мали деякі проблеми з серцевою діяльністю ще задовго до відпочинку.

Перед відпусткою більше половини пацієнтів не виконували навіть мінімальних фізичних навантажень, рекомендованих Європейським товариством кардіології. Автори дослідження відзначають, що, можливо, основним фактором ризику була значна висота, на якій розташований гірськолижний курорт. Серцевий напад спостерігався у пацієнтів в середньому на висоті 1350 м, водночас проживали вони на рівні 170 м.

Вчені також з'ясували, що в 70% пацієнтів було щонайменше кілька причин розвитку серцево- судинних захворювань. Серед них насамперед виокремимо куріння, діабет та високий рівень холестерину.

Кардіологи відзначають, що тим, хто планує зимову відпустку в горах, слід заздалегідь до неї підготуватися, виконуючи різноманітні вправи, та, опинившись на курорті, збільшувати навантаження поступово.

Джерело: www.oreanda.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.