При втечі мавпа знешкодила сигналізацію зоопарку Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.05.2009 16:21 · Розділ: Цікаві факти

У зоопарку Аделаїди на півдні Австралії 27-річна самка-орангутанг по кличці Карта втекла із зоопарку після того, як знешкодила охоронну сигналізацію. За допомогою гілки вона влаштувала коротке замикання, потім перелізла через огорожу та вилізла на дерево. Проте через деякий час Карта повернулася до вольєру.

Очевидці спроби втечі попередили персонал; всіх відвідувачів довелося евакуювати. В загальному Карта провела на волі близько півгодини. Адміністрація зоопарку запропонувала відшкодувати вартість придбаних квитків, проте з претензіями звернулося небагато відвідувачів зоопарку.

За словами куратора зоопарку Пітера Уайтхеда, швидше за все, утікачка вирішила, що залізла туди, де їй бути не слід. «З нею в нас і раніше виникали труднощі, коли вона намагалася перехитрити доглядачів. Це дуже винахідлива тварина», - заявив Пітер Уайтхед.

На сайті зоопарку сказано, що Карта стала найбільш непосидючим орангутангом зі всіх, що там проживали. Вона любить будь-яку їжу, а особливо ту, яку віднімає у товаришів.

Джерело telegraf.by


Інші новини розділу