Скільки грошей потрібно для щастя? Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2010 08:35 · Розділ: Життя

Американські вчені Прінстонського університету вияснили, скільки грошей потрібно людині для щастя. Ця сума становить близько сімдесяти п’яти тисяч доларів на рік. Якщо людина отримує менше, їй важко боротися з життєвими негараздами. Водночас великі гроші створюють низку проблем. Вони викликають відчуття вседозволеності та позбавляють маленьких життєвих радостей.

дехто помилково вважає, що саме так виглядаєдерево
дехто помилково вважає, що саме так виглядаєдерево

В дослідженні взяло участь 450 тисяч американців, яких опитували протягом двох років. Виявилося, що 85% учасників проекту щоденно прокидаються щасливими та з хорошим настроєм незалежно від того, скільки заробляють. Це дало змогу вченим дійти висновку, що «не в грошах щастя» : великі прибутки не роблять вас щасливими, однак дають змогу жити життям, яке сприймається суспільством та вами як сприятливіше та більш вдале.

Зауважимо також, що із зростанням прибутків змінюються потреби. Тому лише від вас залежить, почуватися щасливими чи ні.

Окрім того, вчені дослідили, що великі доходи жінок підштовхують чоловіків до зради. Спеціалісти провели соціологічне опитування, в результаті якого виявилося, що чоловіки, які живуть за рахунок своїх дружин, зраджують в п’ять разів частіше, ніж матеріально незалежні особи.

На думку психологів, це пояснюється тим, що чоловіки почуваються нещасливими поряд з дружинами, які досягли більшого успіху, тому й шукають розради з іншими. Окрім того, такі кавалери підсвідомо намагаються помститися дружині, яка в соціальній сфері знаходиться значно вище за них.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.