Прогулянки з собакою допоможуть схуднути Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2010 08:35 · Розділ: Краса і здоров'я

На сьогоднішній день проблема зайвої ваги стала чи не найактуальнішою в суспільстві. Вона вже давно вийшла за межі особистих проблем, набувши статусу глобальної. Міністерство охорони здоров’я США схвильоване масштабністю епідемії ожиріння, викликаної неправильним харчуванням та малорухомим способом життя. В зв’язку з цим на державному рівні створюються програми, спрямовані на оздоровлення нації.

В 2007 році в США розпочався проект під назвою «З собакою походи – кілограми загуби», спонсором якого стала компанія «Марс». Протягом трьох років функціонування програми в ній взяло участь близько 162 людей віком від 19 до 85 років. Програма залучила тварин, що проживали в притулках, та людей, бажаючих приєднатися до здорового способу життя та втратити декілька кілограмів.

частіше прогулюйтесь з домашнім улюбленцем
частіше прогулюйтесь з домашнім улюбленцем

Перед тим, як розпочати прогулянки, майбутні дог- волкери проходять тестування на визначення індивідуальної інтенсивності ходи, відстані та тривалості прогулянок для кожного учасника. Після цього підбирають собаку відповідного темпераменту та характеру.

Дог- волкери спочатку знайомилися зі своїми підопічними, а потім починали їх вигулювати. За спостереженнями спеціалістів, протягом шести місяців фізична активність учасників проекту значно зросла. Так, якщо на початку проекту тривалість прогулянок становила приблизно п’ять хвилин, а їх частота – два рази на тиждень, то через п’ять місяців учасники спілкувалися зі своїми улюбленцями до тридцяти хвилин не рідше, ніж п’ять разів на тиждень. Зростання фізичної активності зумовлює зниження ваги.

За словами дог- волкерів радість від спілкування з тваринами і від усвідомлення того, що надається допомога беззахисним, покинутим собакам, робила прогулянки ненав’язливими та приємними, стимулюючи учасників до нових зустрічей. Таким чином в США даний метод популяризації активного способу життя визнано ефективним.

Джерело: pravda.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.