Шкідливі наслідки схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2010 08:40 · Розділ: Краса і здоров'я

На сьогоднішній день багато людей одержимі ідеєю втрати зайвих кілограмів, однак мало хто замислюється над тим, що схуднення може зумовити негативні зміни в організмі. За результатами останніх наукових досліджень, втрата ваги призводить до вивільнення стійких органічних забруднень (СОЗ), які здатні шкідливо впливати на здоров’я.

Стійкі органічні забруднення – це штучно створені хімічні сполуки, які потрапляють в харчовий ланцюг разом з пестицидами та промисловим виробництвом. Такі сполуки зумовлюють збільшення ризику розвитку раку, діабету та порушень функціонування головного мозку.

Найнеприємніше в тому, що один раз потрапивши в організм людини, стійкі органічні забруднення накопичуються в жирових тканинах, де безпечно зберігаються, не приносячи шкоди здоров’ю. Однак, за словами вченого Національного університету Південної Кореї Духа Хи Ли, варто лише розпочати процес схуднення, як своєрідне «сховище» шкідливих речовин відкриється, й вони одразу ж потраплять в кров.

Вчений зіставив зміни ваги ста дорослих людей із наявністю семи шкідливих органічних забруднень в їхньому організмі. Результати експерименту довели, що в осіб, які втратили за останніх десять років близько десяти кілограмів і більше, спостерігається найбільш висока концентрація шкідливих речовин в крові. Відповідно для людей, втрата ваги яких менша, характерний значно нижчий рівень накопичення небезпечних для здоров’я стійких забруднень організму.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.