Цілуйтесь з користю Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2010 08:26 · Розділ: Краса і здоров'я

1. Працівники чиказького стоматологічного інституту зараховують поцілунок до профілактичних засобів… карієсу. Вони стверджують, що поцілунок стимулює утворення слини, а кальцій та фосфор, що містяться в ній, потрапляють до зубної емалі, укріплюючи та вберігаючи зуби від впливу шкідливих речовин.

2. Лікар Ульф Бемінг з Австрійської академії загальної медицини стверджує, що поцілунок може розглядатися як імуномодулятор. Вчений доводить, що слина містить різноманітні бактерії. Приблизно 80% з них однакові для всіх людей, решта ж 20 – індивідуальні. Вони дають імпульс імунній системі, стимулюючи процес утворення антитіл. В науці це явище називається перехресною імунотерапією. Група австрійських вчених виявила в слині велику кількість природніх антибіотиків, що пришвидшують загоювання ран. Під час поцілунку ці речовини, потрапляючи в організм партнера, здійснюють позитивний вплив – приблизно такий ефект спостерігається під час зализування ран тваринами.

Цілуйтесь з користю для організму
Цілуйтесь з користю для організму

3. Лікарі Товариства сексуальних проблем в Лос- Анджелесі виявили, що протяжні поцілунки, пришвидшуючи серцебиття, позитивно впливають на серцево- судинну систему, тренуючи її.

4. Австрійські вчені підрахували, що після поцілунку легені починають працювати інтенсивніше: 60 вдихів замість звичних 20. Така своєрідна «вентиляція» - найкраща профілактика легеневих захворювань.

5. Спеціалісти- стоматологи однієї з Нью-Йоркських клінік довели, що у поціновувачів пристрасних та ніжних поцілунків рідше виявляють пародонтоз, що пояснюється масажуванням ясен під час поцілунку.

6. Якщо ж ви практикуєте поцілунки, тривалість яких перевищує три хвилини, то цим самим захищаєте свій організм від стресу та його наслідків. Довгі поцілунки ініціюють ланцюг біохімічних реакцій, які знищують «гормони стресу».

7. Поцілунок – не що інше, як експрес- аналіз на генетичну сумісність: поки ви ніжно обнімаєтеся, ваш мозок гарячково вивчає гормональну систему партнера.

8. Найінтенсивніше утворення сексуальних гормонів викликає дотик кінчиками язиків.

9. Поцілунок – найкращий засіб для запобігання мімічним зморшкам, адже він викликає напруження тридцяти м’язів обличчя. Завдяки такому тренуванню шкіра розгладжується й стає пружнішою.

10. В середньому на поцілунки ми витрачаємо два тижні нашого життя, спалюючи до 29 кілокалорій за хвилину. Тому цілуйтесь частіше з користю для власного тіла.

11. Поцілунки корисні в боротьбі з весняною лихоманкою. Японські вчені встановили, що півгодини інтенсивних поцілунків розслабляють тіло, уповільнюючи утворення гістаміну – речовини, що відповідає за прояви симптомів алергії.

12. Американські дослідники ще в дев’яностих роках минулого століття встановили, що чоловіки, які цілують дружин перед виїздом на роботу, заробляють більше, ніж ті, хто цього не робить. Вони також довше живуть й рідше потрапляють в автокатастрофи.

13. Вчені інституту Куїнсі шляхом наукових досліджень виявили, що поцілунки – річ не лише приємна, а й корисна. Вони покращують сон, стабілізують артеріальний тиск, знімають стрес тощо.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.