Скандал навколо веганства домашніх тварин Автор: lesya · Опубліковано: 09.09.2010 08:26 · Розділ: Життя

Третього вересня побачила світ книга Джеда Гіллена «М’ясоїди мимоволі. Кішки, собаки та що таке насправді бути веганом». Тема веганства домашніх тварин дошкуляє, схоже на те, абсолютно всім, змушуючи проклинати автора, видавництво та продавців вегетаріанських кормів. Книга через це стає, ясна річ, дедалі популярнішою.

Веганство – спосіб життя, що характеризується суворим вегетаріанством. Вегани – прихильники веганізму – вживають в їжу виключно рослинні та мікробні продукти, повністю виключаючи компоненти тваринного походження.

«М’ясоїди мимоволі» - це доступно написана, весела та навіть чуть- чуть нахабна книга про те, чому важливо, щоб ваші домашні улюбленці були веганами, з чого виготовляється корм для домашніх тварин, та що означає взагалі бути веганом на сьогоднішньому етапі розвитку суспільства. Відповідаючи на всі можливі запитання теми, автор розкриває філософський зміст веганства в цілому, доводячи, наскільки складним може видаватися наше становище, будучи в той же час цілком задовільним.

Книга Гіллена далека від премудростей науки, складних графіків і таблиць. Прочитавши її, навіть дитина зможе безболісно, акуратно і легко перевести свого улюбленця на веганську дієту і заодно перемогти в суперечці найпроворнішого захисника м’ясокомбінатів. Враховуючи специфіку книги, неважко було передбачити обурення, що супроводитиме її появу – і його передбачили. Варто було лише розпочати рекламну кампанію «М’ясоїди мимоволі», як не те що м’ясоїди, але й найзаклятіші вегани почали проклинати Bird Strike та кричати, що це уже занадто, що кішки – хижаки, собака – друг людини, а не травоїд, і взагалі, вегани- шкуродери знущаються над домашніми тваринами.

Презентація скандального опусу відбудеться 10 вересня в Москві в магазині «Фаланстер».

Джерела: newsland.ru;

uk.wikipedia.org/w/index;


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.