Житель Індії не мився 35 років в надії зачати сина Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.05.2009 17:15 · Розділ: Цікаві факти

Житель індійського села яке знаходиться недалеко від священного міста Варанасі не мився впродовж 35 років. Кайлаш Сінгх замінив гігієнічні процедури "вогненним обмиванням", в ході якого він стоїть на одній нозі перед вогнищем, палить маріхуану і підносить молитви Шиві.

За словами 63-річного Сінгха, вогонь вбиває всі мікроби та інфекції, та повністю замінює вмивання водою. Проте покупці бакалійного магазину, яким він колись володів, не розділили цю точку зору. Після того, як чоловік прийняв обітницю не митися у воді, вони відмовилися купувати продукти в його лавці. З того часу Кайлаш займається землеробством.

Відмова чоловіка здійснити ритуальне обмивання в Ганзі п'ять років тому, коли помер його брат, стала причиною нових конфліктів у сім'ї. Його односельчани стверджують, що утримання від водних процедур пов'язане з провидцем, який багато років тому сказав йому, що це необхідно для того, щоб зачати сина.

На даний час у Сінгха сім дочок. По індійських традиціях, видаючи дівчаток заміж, слід давати їм придане, а хлопчики, навпаки, стають годувальниками сім'ї, тому діти чоловічої статі завжди були бажанішими.

Проте сам Кайлаш заявив журналістам, що прийняв обітницю "невмивання" в національних інтересах і знову почне митися тільки тоді, коли закінчаться всі біди, які переслідують Індію.

Джерело news.com.au


Інші новини розділу