Компанія philips дивує новинками Автор: lesya · Опубліковано: 06.09.2010 11:00 · Розділ: Нові технології

Голандська компанія Philips завжди була лідером в галузі 3D технологій, однак з невідомих причин припинила проводити розробки в цій сфері незадовго до початку лихоманки на ринку 3D HDTV. Судячи з усього, голандці зрозуміли, що припустилися помилки й тепер потрібно активно працювати, щоб надолужити втрачене.

На сьогоднішній день компанія Philips запропонувала своїм покупцям величезний 3D HDTV, Cinema 21:9 Platinium, на IFA '10. Розмір екрану становить 58 дюймів по діагоналі. Як і більшість існуючих 3D HDTV дана модель передбачає використання спеціальних 3-d окулярів, які проектують зображення в трьох вимірах. Модель також споряджена системою підсвічування з використанням світлодіодів. Відома голандська компанія обіцяє, що модель з’явиться в продажі вже напрмкінці цього року.

Окрім того, Philips показала свій власний прототип 3D HDTV, який не потребуватиме використання спеціальних окулярів. Він був розроблений в співробітництві з компанією Dimenco і використовує так звані лентикулярні лінзи. Дана панель може забезпечити досить високу якість зображення. Однак якість об’єктів під час руху суттєво погіршується. На думку експертів, технологія, яку запропонували Philips і Dimenco, ідеально підходить для 3D фоторамок.

Генеральний виконавчий директор Dimenco Маартен Тобіас заявив, що обидві компанії мають намір запустити в продаж перші 3D HDTV без окулярів у 2013 році.

Зауважимо також, що компанія Dimenco була створена групою колишніх співпрацівників Philips. Компанії підтримують тісні зв’язки між собою.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.