Теракт у Пакистані Автор: lesya · Опубліковано: 06.09.2010 10:54 · Розділ: Події у світі

На північному заході Пакистану 3 вересня під час мітингу місцевих шиїтів відбувся вибух, внаслідок якого загинуло щонайменше 43 людини. Інцидент відбувся в столиці провінції Белуджистан, місті Кветта. Спершу місцева поліція повідомляла про загибель чотирьох осіб, однак згодом кількість жертв вибуху зросла спочатку до дев’яти, а потім до двадцяти двох осіб. За підрахунками влади теж постраждало не менше сотні осіб.

Мітинг в Кветті проводився в рамках міжнародного дня підтримки палестинців (цей захід популярний в багатьох мусульманських країнах). Окрім того, вибух відбувся останньої п’ятниці священного для мусульман місяця Рамадан.

Зауважимо також, що незадовго до подій в Кветті в Пакистані відбулося ще декілька терористичних актів. Так, на північному заході Пакистану, в місті Мардан, терорист- смертник підірвався неподалік мечеті. Внаслідок вибуху загинула одна людина, декілька місцевих жителів отримали поранення. Цього ж дня в місті Пешевар під час вибуху бомби поряд з патрульним автомобілем поранило трьох поліцейських.

Ввечері першого вересня в місті Лахорі троє смертників атакували процесію монахів- шиїтів, які відзначали річницю смерті імама Алі ібн Абу Таліба. Жертвами потрійного теракту стало 35 осіб, 180 отримали поранення.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу