Музикантів відомої рок- групи закидали пляшками. Автор: lesya · Опубліковано: 06.09.2010 10:52 · Розділ: Музика

Відома американська рок-група Guns N’Roses зганьбилася на останньому концерті в Дубліні. Музикантам на чолі з Екслом Роузом довелося втекти зі сцени після того, як їх із залу закидали порожніми пляшками.Причиною невдоволення слухачів стало спізнення колетиву музикантів на власний концерт. Окрім того, популярні рокери довго розігрувалися, та й співали не дуже. Роздратована публіка, розчарована виступом групи, довго не думаючи, закидала музикантів пляшками.

До речі, фанати виступом рокерів не задоволені вже не вперше. Так, попередні концерти Guns N’Roses важко назвати вдалими, та й запізнення групи вже стали звичними.

Особливе незадоволення слухачів викликав Роуз, який останнім часом розповнів та був явно не в формі. Музикант припиняв співати у найневідповідніших місцях, замість нього співали інші музиканти.

Місцеві ЗМІ повідомили, що голос музиканта «був чимось середнім між низьким стогоном та завиваючим пмском».

Організатори туру Guns N’Roses, яким набридло вислуховувати негативні репліки на рахунок групи, скоротили час виступу своїх підопічних, викликавши цим самим невдоволення з боку учасників музичного колективу.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу