Цілющі властивості часнику Автор: lesya · Опубліковано: 06.09.2010 09:56 · Розділ: Краса і здоров'я

Часник належить до тих продуктів, які споживаються багатьма кожного дня. Не зважаючи на те, що він, можливо, й не оберігає від нечистої сили, часник захищає від бактерій та вірусів, що викликають різноманітні захворювання, водночас знищуючи грибки. Але для цього часник повинен бути сирим, ніякі часникові пігулки чи кубики не підійдуь.

Наведемо нижче шість властивостей часника, заради яких варто вживати цей продукт щодня.

1. Профілактика раку. Вчені дійшли висновку, що алліцин (хімічна речовина, що надає часнику специфічного запаху) може використовуватися в процесі боротьби з раковими клітинами. Цікаво, що алліцин утворюється з ензиму алліаназу, а він в свою чергу виділяється з клітин під час їхнього пошкодження. Вважається, що різкий аромат часнику є його захисним механізмом. Коли алліаназ вивільняється з клітин, тоді починається утворення алліацину, що значно посилює антиоксидантні властивості часнику.

2. Зниження ризику серцево- судинних захворювань. Низка наукових досліджень вказує на те, що часник знижує рівень т. зв. «поганого» холестерину, понижує тиск, розріджує кров, зменшує вміст гомоцистину, таким чином проводячи профілактику серцево- судинних захворювань без будь- яких побічних ефектів, на відміну від медикаментів.

3. Боротьба з паразитами та вірусами. Замість використання антивірусних препаратів, корисно додавати часник до їжі, що забезпечить стійкий імунітет до атак осінньо- зимового сезону. На відміну від антибіотиків, які заборонено вживати в період вірусного захворювання, часник можна споживати завжди.

4. Потужний антиоксидант. Часник характеризується великим антиоксидантним потенціалом, чудово підходить людям різного віку для нейтралізації впливу на організм вільних радикалів.

5. Лікування грибкових захворювань. Часник бореться з грибковими інфекціями, такими, як, наприклад, молочниця. При цьому можливе як внутрішнє, так і зовнішнє застосування.

6. Профілактика укусів комах. Люди, які вживають сирий часник, стають «несмачними» для різного типу кліщів та комарів.

Той факт, що часник лікує такі різні захворювання, засвідчує, без сумніву, те, що багато хворіб пов’язані між собою, не зважаючи на відмінність їх симптомів.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.