Неочікуваний виграш Автор: Vlad · Опубліковано: 26.08.2010 13:00 · Розділ: Події у світі

Британський пенсіонер виграв у лотерею майже півтора мільйона фунтів (близько 1,8 мільйона євро), але протягом кількох днів навіть не знав про це. Виявилося, що 64-річний Грем Пайат з міста Мексборо просто забув звірити виграшні номери лотереї національної лотереї, як він це зазвичай робить.

Фото lenta.ru/
Фото lenta.ru/

Британець купує квитки Національної лотереї кожного тижня і, як правило, перевіряє їх результати одразу після розіграшу.

Проте цього разу похилий британець по забудькуватості залишив результати розіграшу без уваги, але гроші вже були зараховані на його електронний рахунок. Коли прийшов час купувати новий квиток, пенсіонер і дізнався про свій виграш - він отримав відповідне повідомлення від Національної лотереї.

Грем Пайат зазначив, що спочатку не повірив у свою удачу і навіть звернувся до сина, щоб той прочитав повідомлення від національної лотереї і пояснив своєму батькові зміст послання. Тоді пенсіонер зрозумів, що став володарем одного мільйона 460 тисяч і 850 фунтів.

Чоловік збирається віддати гроші своєму синові та його сім'ї. Британець зізнався, що самотужки не зможе витратити таку суму грошей на якісь розваги на зразок подорожей, так як має проблеми із здоров'ям і не готовий до пригод. «Я хочу віддати гроші синові та його сім'ї, щоб знати, що у них все в порядку. Це зробить мене щасливим", - зазначив Пайат.

Джерело: news.online.ua


Інші новини розділу