Американці побудували суперкар Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.05.2009 16:01 · Розділ: Нові технології

Американська компанія Intense Automotive Design (IAD) розробила суперкар, потужність двигуна якого становить 2500 кінських сил. За основу для свого автомобіля фахівці IAD взяли автомобіль Mosler MT900 GTR XX, який оснащений мотором від Chevrolet Corvette.

Проте новий суперкар отримав інший двигун, а саме допрацьовану "вісімку" LSX від спортивного ряду GM Performance Parts (зі збільшеним робочим об'ємом, новою системою живлення й газорозподільним механізмом), яку оснастили двома турбінами. Цей агрегат живиться сумішшю з декількох видів палива та традиційного бензину, метанолу, етанолу і водню, в результаті чого, за словами розробників, вдалося досягти зазначеної потужності.

Сам автомобіль піддався не менш серйозним доопрацюванням - його вагу вдалося понизити до 800 з лишком кілограм. Крім того, він отримав розроблену в IAD систему повного приводу, нову підвіску і карбонові колісні диски. З нуля до ста кілометрів на годину суперкар розганяється за 2,5 секунд, до 240 кілометрів на годину - за 6,7 секунд, а до 400 кілометрів на годину - за 17,5 секунд.

Зафіксована розробниками максимальна швидкість новинки складає 491 кілометр на годину, проте за ідеальних погодних умов цей автомобіль зможе розігнатися до 603 кілометрів на годину. Якщо ж трохи вдосконалити аеродинаміку машини (що спочатку конструювалася для доріг загального користування), то вона зможе розігнатися до 643 кілометрів на годину.

За словами представників IAD, свій швидкісний потенціал суперкар зможе продемонструвати на "Тижні швидкості" в Бонневіллі, а потім відправиться на Нюрбургрінг. Як заявив власник компанії IAD Джон Гоча, він сподівається, що протестувати його машину погодиться навіть семикратний чемпіон світу в гонках "Формули-1" Міхаель Шумахер.

Джерело autosvit.com.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.