Щоб мати свіжість розуму - їжте ягоди Автор: Vlad · Опубліковано: 25.08.2010 12:07 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з Департаменту сільського господарства та сільськогосподарських досліджень США виявили, що вживання ягід захищають мозок людини від старіння і втрати пам’яті.

Поліфеноли в ягодах відновлюють функції мікроглії і мозку в цілому. Фото healthtipswebsite.com.
Поліфеноли в ягодах відновлюють функції мікроглії і мозку в цілому. Фото healthtipswebsite.com.

Полуниця, чорниця і лохина - багаті на поліфеноли і антиоксиданти, які допомагають мозку виконувати основні функції та мають протизапальний ефект. Ягоди, які мають яскраво-червоне, або темно-синє забарвлення, здатні відновлювати втрачену інтелектуальну міць.

За словами дослідників, поліфеноли в ягодах позитивно впливають на мікроглії - клітини центральної нервової системи, які усувають токсичні білки, пов'язані з віковою втратою пам'яті та іншими симптомами погіршення інтелектуальних здібностей.

З віком мікроглії не справляються зі своїми функціями, а поліфеноли мають здатність відновлювати їх.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.