Поховання китайського короля виявилось фальшивим Автор: Vlad · Опубліковано: 25.08.2010 14:46 · Розділ: Авто-мото

Історичні експерти звинуватили уряд Китаю у фальсифікації доказів автентичності могили давнього воєначальника Као Као, з метою привабити туристів у центральний район Китаю. За словами вчених, адміністрація провінції, таким чином вирішила збагатитися за рахунок продажу квитків до могили.

Поховання на китайському кладовищі. Фото travelpod.com
Поховання на китайському кладовищі. Фото travelpod.com

Тим часом фахівці відразу ж звернули увагу на цілий ряд історичних невідповідностей, які мають місце у доказах автентичності поховання. "Це були такі фальшиві факти, які ми, як історики залишити не могли", - пояснює науковець Ні Фанлю.

Представлені владою докази достовірності могили ґрунтувалося на наявності написів «Це належало королю Као Као», нібито на восьми виявлених предметах, знайдених при розкопках.

Однак експерти стверджують, що цей напис було зроблено за сучасною граматикою, і вона сильно відрізняється від тої, що були в третьому столітті. До того ж, як зазначають історики, китайці почали іменувати великого полководця королем лише через багато років після його смерті.

Експерти стверджують, що всі виявлені в похованні «артефакти» виготовлені за допомогою сучасних інструментів, а кам'яні плити, також помічені фальшивими написами.

"Будь-який історик, який хоч трішки розбирається в своїй справі - побачить обман", - говорить Ні Фанлю.

Джерело: yoki.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.