В Ubuntu 10.10 з'явиться підтримка жестів Автор: Vlad · Опубліковано: 24.08.2010 10:23 · Розділ: Нові технології

В наступній версії операційної системи Ubuntu Linux 10.10, з'явиться підтримка інтерфейсу «мультитач».

Фото soft.compulenta.ru.
Фото soft.compulenta.ru.

Як повідомляється, при роботі з Ubuntu 10.10 на комп'ютерах з сенсорними дисплеями, користувачі зможуть віддавати команди за допомогою жестів. Підтримка буде реалізована на спеціальному фреймворку UTouch.

Марк Шаттлуорт, голова компанії Canonical, яка займається просуванням проекту Ubuntu Linux, повідомляє, що мета розробників - створити «мову дотиків».

Реліз Ubuntu 10.10 запланований на жовтень. Відомо, що зусилля розробників направлені не тільки на реалізацію інтерфейсу «мультитач», але і на підвищення швидкості завантаження і стабільності ОС. Доопрацюванням і вдосконаленням піддасться користувальницький інтерфейс; буде покращена інтеграція з соціально-онлайновими сервісами.

Джерело: soft.compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.