Нові фільтри очистки води Автор: Vlad · Опубліковано: 24.08.2010 09:31 · Розділ: Екологія

Сьогодні, проблема чистої води відома багатьом людям. У деяких районах земної кулі чиста питна вода цінується буквально на вагу золота. Зараз існує безліч різних методів по очищенню води, починаючи від хімічних та закінчуючи механічною фільтрацією, але всі ці методи далекі від досконалості і завдають шкоди організму людині за рахунок активних хімічних речовин, що потрапляють у воду. Дослідники з університету Штелленбоша, що в Південній Африці, створили унікальний очищувач води, своєрідний "чайний пакетик", виготовлений на основі нанотехнологій, який може очистити воду від бактерій і забруднювачів, зробивши її придатною до пиття.

В якості оболонки цього пакетика використовується такий же матеріал, як і в звичайних пакетах з чаєм.
В якості оболонки цього пакетика використовується такий же матеріал, як і в звичайних пакетах з чаєм.

Пакетик начинений сумішшю ультратонких вуглецевих волокон і нанотрубок з крихітними вуглецевими гранулами. Вуглецеві нанотрубки і волокна, які мають антисептичні властивості, вбивають хвороботворні бактерії та інші мікроорганізми, що знаходяться у воді, а вугільні гранули виконують роль фільтра, сорбуючи механічні та хімічні домішки.

Все, що повинна зробити людина – це просто помістити пакетик у горлечко пляшки з водою, створивши таким чином своєрідний фільтр, крізь який буде проходити вода. Один такий пакетик може якісно відфільтрувати близько одного літра води і коштує лише 1 цент США.

Джерело: dailytechinfo.org


Інші новини розділу