Вживання дієтичних напоїв може викликати передчасні пологи Автор: Vlad · Опубліковано: 22.08.2010 10:21 · Розділ: Краса і здоров'я

Вагітним жінкам слід уникати дієтичних напоїв зі штучними замінниками цукру. Такого висновку дійшли вчені копенгагенського Інституту Statens Serum, які обстежили майже 60 тисяч вагітних і виявили, що у тих, хто п'є напої з цукрозамінниками, діти з'являються на світ раніше наміченого терміну. Зокрема, у тих які випивають щодня по порції такої газованої води, ймовірність передчасних пологів складає 38%,а у тих, хто вживає по чотири порції подібних напоїв на день, шанс народити недоношену дитину зростає до 78%.

Вживання газованих напоїв з цукрозамінниками може призвести до передчасних пологів. Фото kedem.ru.
Вживання газованих напоїв з цукрозамінниками може призвести до передчасних пологів. Фото kedem.ru.

На думку дослідників, штучні підсолоджувачі розщеплюються в організмі на хімікати, які провокують скорочення матки. Недоношеними вважаються діти, які з'явилися на світ раніше 37-го тижня вагітності. Пологи на термінах до 32-го тижня є дуже рідкісними і більшість таких дітей важко хворіють або помирають. Але навіть якщо дитина народилася на кілька тижнів раніше зазначеного терміну, то їй загрожують проблеми з диханням.

Сьогодні, кожне десяте немовля з’являється на світ раніше очікуваного терміну, а щорічно вмирають близько мільйона недоношених новонароджених.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.