Мільйон доларів чекають сміливця Автор: Vlad · Опубліковано: 18.08.2010 07:54 · Розділ: Розваги

Британський мільярдер Алкі Давід пообіцяв мільйон доларів тому, хто з'явиться голяком перед президентом США Бараком Обамою.

Крім того, головною умовою для сміливця є напис адреси сайту мільярдера в себе на животі. Сміливець повинен з'явитися голяка у громадському місці так, щоб камера зафіксувала на задньому плані Барака Обаму. Раніше Алкі Девід обіцяв за такий вчинок 100 тисяч доларів, проте вирішив збільшити винагороду до 1-го мільйона.

«Я вважаю, що більшість американців здатні посміятися над собою» - Алкі Давід. Фото invisiblechildren.com
«Я вважаю, що більшість американців здатні посміятися над собою» - Алкі Давід. Фото invisiblechildren.com

«В мене немає жодних поганих намірів. Це просто дурний жарт, і я не маю наміру нікого образити ним", - пояснив свої дії Алкі Давід.

Зауважимо, що спадкоємець судноплавного і пляшкового бізнесу займає 45-те місце в списку багатіїв журналу «Сандей Таймс». Крім того, являється організатором сайту «Battlecam», на якому за відзняті божевільні трюки користувачам платять гроші.

Нагадаємо, цього року в Великобританії уже 102 людини прокатилися голяком на американських гірках.

Джерело: nuttynewswire.com


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.