Супергерої негативно впливають на підростаюче покоління Автор: Lesly · Опубліковано: 16.08.2010 11:06 · Розділ: Суспільство

Такі популярні сьогодні супергерої подають далеко не найкращий приклад підростаючому поколінню і не можуть навчити дітей та підлітків жити по високих принципах чесності, сміливості та порядності. До такого висновку, в ході вивченням феномена супергероя і його впливу на розвиток особистості підлітка, прийшла психолог Шерон Лем.

Сучасні супергерої постійно беруть участь в жорстоких сутичках; вони агресивні і саркастичні, а також рідко згадують про те, що треба творити добро заради всього людства. Фото взято з сайту myspace.com
Сучасні супергерої постійно беруть участь в жорстоких сутичках; вони агресивні і саркастичні, а також рідко згадують про те, що треба творити добро заради всього людства. Фото взято з сайту myspace.com

"Супергерої, які стають персонажами сучасних коміксів і фільмів, постійно беруть участь в жорстоких сутичках; вони агресивні і саркастичні, а також рідко згадують про те, що треба творити добро заради всього людства", - пояснила свою позицію психолог.

На думку експертів, надто "крутий" образ нинішнього супергероя, наприклад такого, як Залізна людина, може суттєво спотворити уявлення майбутніх чоловіків про ставлення до жінок. "Коли герої на зразок Залізної людини опиняються без своїх костюмів, вони експлуатують жінок, виставляють напоказ свої дорогі брязкальця та демонструють свою мужність за допомогою наднової зброї", - описала образ типового супергероя доктор Лем.

Водночас вона наголосила, що всі супергерої погано впливають на формування особистості дитини. Зокрема, на її думку, герої коміксів і фільмів минулого в повсякденному житті були пересічними людьми з реальними проблемами, з якими стикаються всі люди без винятку.

Джерело: bbc.co.uk


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.