Чоловік отримав пожиттєвий термін за водіння в нетверезому стані Автор: Vlad · Опубліковано: 16.08.2010 20:24 · Розділ: Кримінал

Житель Техасу став першим у світі водієм, який отримав довічний термін за водіння в нетверезому стані. 52-річний Боббі Стоувел уже дев'ять разів був затриманий за кермом в нетверезому стані.

У США за водіння в нетверезому стані, можна отримати від шести місяців до 10 років позбавлення волі. Фото з сайту tsn.ua
У США за водіння в нетверезому стані, можна отримати від шести місяців до 10 років позбавлення волі. Фото з сайту tsn.ua

В ході судового розгляду представники звинувачення зажадали пожиттєвого ув'язнення, аргументуючи це тим, що така поведінка може призвести, до загибелі людей.

Прокурор округу Джон Бредлі заявляє: «Він не хоче міняти свій стиль життя і відмовитись від своїх небезпечних для оточуючих шкідливих звичок. Ми вирішили ізолювати цю людину від суспільства до того, як хто-небудь постраждає». Суд підтримав запропоновану прокурором міру покарання і засудив чоловіка до довічного ув’язнення.

Згідно з американським законодавством, водій, вперше затриманий за кермом в нетверезому стані, може отримати до шести місяців позбавлення волі, але якщо водій стає винуватцем смерті людей, максимальне покарання, яке йому загрожує, - 10 років позбавлення волі.

Адвокат Стоувела Лоренс Тейлор, вважає такий вирок надмірно суворим. «Ця людина хвора, він страждає від алкоголізму. Він нікому не хотів заподіяти шкоди»

Прокурор Бредлі з ним не погоджується і вважає його заяву одним з адвокатських трюків.

Джерело: korrespondent.net


Інші новини розділу