Родичі пасажирів "Титаніка" вшанують загиблих пам’ятним круїзом Автор: Lesly · Опубліковано: 16.08.2010 10:01 · Розділ: Події у світі

В круїз, присвячений 100 річниці з дня краху лайнера "Титанік", відправляться родичі загиблих пасажирів. Пам’ятна подорож відбудеться у квітні 2012 року на судні "Балморал", яке в деталях повторить маршрут "Титаніка", що відправився з англійського порту Саутгемптон і повинен був причалити в Нью-Йорку. 15 квітня, в день та на місці загибелі "Титаніка", в пам'ять про загиблих пасажирів буде відправлено месу.

ЛайнерБалморал здійснить пам’ятний круїз по маршруту Титаніка. Фото взято з сайту cruiselinehistory.com
ЛайнерБалморал здійснить пам’ятний круїз по маршруту Титаніка. Фото взято з сайту cruiselinehistory.com

За задумом організаторів пам’ятного заходу, на "Балморалі" повинна бути відтворена атмосфера, що у свій час панувала на "Титаніку". Зокрема, під час подорожі пасажирам "Балморала" будуть подавати страви, які століття тому їли ті, хто плив на "Титаніку." Крім того, родичі загиблих, розповідатимуть один одному про своїх предків та ділитимуться сімейними історіями.

"Титанік", найбільший пасажирський лайнер свого часу, у своє перше плавання відправився 8 квітня, а затонув 15 квітня 1912 року в результаті зіткнення з айсбергом в Атлантичному океані. Жертвами цієї катастрофи стали більше 1500 чоловік, а врятувалися всього 708 пасажирів.

Про плани відправити круїзний лайнер "Балморал" у пам’ятну подорож по маршруту "Титаніка" повідомлялося ще в 2009 році, проте про запрошення в це плавання родичів загиблих пасажирів офіційно оголосили лише тепер.

Джерело: bbc.co.uk


Інші новини розділу