Жінкам легше знайти нову роботу, ніж просити підвищення Автор: Lesly · Опубліковано: 14.08.2010 13:42 · Розділ: Суспільство

Фахівці з австралійської рекрутингової компанії провели опитування, результати якого засвідчили, що більшість представниць прекрасної статі переходять на нову роботу через те, що їм не підвищують зарплату або вони не можуть піднятися по кар’єрних щаблях. Керівник дослідження доктор Роберт Халф вважає, що адміністрація підприємств повинна бути обізнана з тим, що в разі таких відмов, вона ризикує втратити більше кваліфікованих співробітниць.

Жінки вважають за краще шукати інші фірми, ніжіти
Жінки вважають за краще шукати інші фірми, ніжіти

Річ у тім, що деякі жінки навіть не намагаються просити прибавку до зарплати або підвищення, будучи переконаними, що це даремне заняття. Багато в чому до такої думки їх схиляють приклади інших представниць прекрасної статі, яким не вдалося нічого добитися від начальства. Саме тому, близько чверті респондентом, віком від 23 до 45 років вважають за краще шукати інші фірми, ніж "іти на уклін" до керівництва.

Загалом дослідники провели опитування серед майже 2,6 тисяч жінок, що займаються фінансовою діяльністю, у тому числі бухгалтерським обліком і податками, а також серед панянок, які працюють кур'єрами або рекламними агентами. Як з’ясувалося, чверть учасниць опитування поміняли за минулий рік від 3 до 4 компаній, що дало їм можливість збільшити свої матеріальні доходи в середньому на 15%.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.