Елітні дизайнерські доми будуть шити одяг великих розмірів Автор: Lesly · Опубліковано: 15.08.2010 13:04 · Розділ: Цікаві факти

Марк Джейкобс, один з найвидатніших американських дизайнерів, здійснив справжню сенсацію у світі моди, почавши роботу над новою колекцією, яка включатиме жіночий одяг, більший 50-го розміру. Як повідомляють британські інформаційні агентства, даний факт підтвердив президент компанії Джейкобса - Роберт Даффі.

Справа в тому, що на сьогоднішній день жоден елітний дизайнерський дім не випускає лінії одягу прет-а-порте більші 50-го розміру і першим порушити це табу наважився Марк Джейкобс. Нова колекція дизайнера буде представлена в 2011 році. Для майбутнього показу вже запрошено моделей з великими об’ємами.

Відтепер всі колекції Джейкобса включатимуть одяг великих розмірів. Фото взято з сайту edopter.com
Відтепер всі колекції Джейкобса включатимуть одяг великих розмірів. Фото взято з сайту edopter.com

"Ринок диктує свої закони, дизайнерські доми для збільшення рівня своїх продажів починають орієнтуватися на нову численну групу споживачів, яка раніше була позбавлена можливості купувати і носити найкращі марки одягу тільки тому, що діапазон розмірів був обмеженим", - коментує подію лондонська газета "Івнінг Стандард".

Крім того, за словами фахівців, зараз у світовій моді відбувається більш важлива зміна еталонів краси: на місце високої, худорлявої та холодної молодої жінки приходить новий образ - життєрадісної красуні з округлими формами. Саме цей факт і відображає нова колекція американського дизайнера.

Джерело: ami-tass.ru


Інші новини розділу