Китай вкладе 17 мільйонів доларів в будівництво музею Чингізхана Автор: Вікторія · Опубліковано: 12.05.2009 10:42 · Розділ: Цікаві факти

У автономному районі Внутрішня Монголія розпочалося будівництво музейного комплексу, присвяченого засновникові Монгольської держави Чингізхану. Влада Китаю виявила бажання інвестувати цей проект, який обійдеться казні в 17 млн. долл. США. На думку місцевої влади, він повинен продемонструвати цілому світу досягнення монгольської нації епохи династії Юань 13 - 14 століть.

Якщо ж є бажання заощадити, вирушайте в мебельный тур в Китай купить мебель в Китае оптом ви зможете за низькими цінами для офісу, організації роботи вашого підприємства.

Площа будівлі приблизно займатиме 12 тис. кв. м. Музей було вирішено побудувати недалеко від могили, в якій похований одяг полководця, оскільки справжнє місце поховання Чингізхана до цього часу вважається таємним. Згідно історичних даних, полководець був похований недалеко від міста Ордос біля підніжжя гори. Щоб ніхто не дізнався про знаходження місця спочинку Чингізхана, разом із засновником імперії монголів, що протягнулася від нинішнього Гонконгу до Каспійського моря, було поховано 2 тис. його сановників і слуг, а також 800 воїнів, що брали участь в похоронах. А згідно інших даних, по могилі полководця прогнали багатотисячний табун коней, щоб відшукати її було неможливо.

Джерело webefir.com


Інші новини розділу