В Індії грошові виграші видають … презервативами Автор: Lesly · Опубліковано: 14.08.2010 12:33 · Розділ: Цікаві факти

Національна організація Індії по боротьбі зі СНІДом (NACO) ввела новий вид виплати грошових виграшів гральних автоматів: щасливчики дві третини призової суми отримуватимуть готівкою, а решту – презервативами. Генеральний директор NACO розповів, що такий захід пов’язаний із широким розповсюдженням в країні смертельного венеричного захворювання.

В Індії щасливчики щасливчики дві третини призової суми отримуватимуть готівкою, а решту – презервативами. Фото взято з сайту raut.ru
В Індії щасливчики щасливчики дві третини призової суми отримуватимуть готівкою, а решту – презервативами. Фото взято з сайту raut.ru

На даний момент в Індії вже встановлено 10 таких ігрових автоматів, проте найближчим часом планується збільшити їх кількість до 200. В майбутньому апарати з презервативами з’являться в селах країни, а також в магазинах, щоб всі громадяни, а також туристи і заїжджі бізнесмени мали доступ до виробів, здатних вберегти не тільки їхнє здоров’я, але й життя.

Представники організації по боротьбі із СНІДом переконані, що їхня ініціатива сприятиме скороченню кількості смертей внаслідок венеричних захворювань. Більш того, вони ведуть переговори з іншими державами про можливість експорту даних ігрових агрегатів за кордон.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу