Ледачих треба лікувати Автор: Lesly · Опубліковано: 13.08.2010 13:21 · Розділ: Наука

Споконвіку лінощі розцінювалися як страшенна вада, а лінива людина в суспільстві сприймалася як нахлібник, якого старалися позбутися. А от британські медики Річард Уіллер та Еммануель Стаматакіс з Королівського коледжу охорони здоров'я закликають перестати моралізувати і перейти до діла, адже ледачих людей, на їхню думку, необхідно не осуджувати, а лікувати.

Британські медики стверджують, що лінощі необхідно лікувати, проте, на даний момент, ще не можуть запропонувати жодної дієвої методики. Фото взято з сайту s-tiger.photovillage.org
Британські медики стверджують, що лінощі необхідно лікувати, проте, на даний момент, ще не можуть запропонувати жодної дієвої методики. Фото взято з сайту s-tiger.photovillage.org

"Беручи до уваги очевидний зв'язок між підвищеним рівнем смертності та відсутністю фізичної активності, можна сміливо говорити про те, що сама відсутність фізичної активності є хворобою", - заявляють науковці. А про можливі наслідки лінощів зайвий раз говорити немає потреби: це ожиріння, яке веде за собою серцево-судинні недуги. В такому випадку, переконані медики, лікувати потрібно не ожиріння, а його першопричину – лінощі.

На превеликий жаль, в даний час не існує жодного дієвого методу лікування лінощів та малорухомого способу життя. Доводиться тільки сподіватися, що найближчим часом медики зможуть запропонувати якийсь спосіб лікування.

Джерело: rian.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.