Очищений рис назвали білою смертю Автор: Lesly · Опубліковано: 13.08.2010 12:14 · Розділ: Краса і здоров'я

Чимало наукових праць було присвячено вивченню впливу цукру та солі на людський організм, в результаті чого ці два продукти було названо білою смертю за їх властивість повільно і непомітно підточувати здоров’я. Сьогодні до таких таємних убивць науковці відносять і очищений рис.

Очищений рис небезпечний для здоров’я. Фото взято з сайту gourmetproject.ca
Очищений рис небезпечний для здоров’я. Фото взято з сайту gourmetproject.ca

За їхніми даними цей продукт здатен викликати розвиток страшної недуги – діабету. Перш ніж оприлюднити такі дані, науковці провели дослідження за участю 200 тисяч добровольців. У ході роботи експерти вивчали меню всіх респондентів і, зокрема, тих, в чий раціон входило мінімум 750 грамів рису в тиждень.

Вивчивши стан здоров’я учасників та порівнявши отримані дані із результатами опитування, медики встановили, що люди, які регулярно вживали цей продукт, були схильні до захворювання на діабет другого типу на 17% частіше, ніж інші. При цьому, коричневий рис аналогічного негативного впливу на організм людини не мав.

Більш того, було встановлено, що продукти з нешліфованого рису більш сприятливо впливають на організм. Зокрема, загроза захворіти на діабет при цьому скорочується в середньому на 30%.

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.