Дівчата-підлітки почуваються винними, коли їдять Автор: Lesly · Опубліковано: 13.08.2010 09:05 · Розділ: Суспільство

Медики стверджують, що кожні чотири дівчини з десяти відчувають себе винними в тому, що вони їдять. Тривогу здатні викликати навіть маленький пакетик з чіпсами або ж плиточка шоколаду. При цьому, як було встановлено в ході дослідження, відчуття провини залежить від рівня стресу, емоційного розладу, а також від інтенсивності тиску з боку однолітків.

Такі невтішні результати були отримані в ході опитування, ініціатори якого намагалися з’ясувати достовірність тверджень дієтологів про те, що мільйони молодих людей сьогодні страждають від найрізноманітніших харчових розладів, від повного небажання їсти до звички заїдати стреси.

Дівчата-підлітки часто сидять на дієтах, відчуваючи провину за переїдання. Фото взято з сайту ucidnutrition.com
Дівчата-підлітки часто сидять на дієтах, відчуваючи провину за переїдання. Фото взято з сайту ucidnutrition.com

При цьому, їдять, щоб впоратися із переживаннями, в основному дівчатка, можливо, підсвідомо копіюючи тим самим своїх матерів. Більш того, в процесі їжі вони заспокоюються з більшою ймовірністю ніж хлопчики. Така звичка становить для представниць прекрасної статі ще одну приховану загрозу, адже дівчатка рідше і менше займаються спортом, що в майбутньому може призвести до ожиріння і погіршення загального стану здоров’я.

З іншого боку близько 40% дівчаток віком 11-15 років відчувають провину за переїдання чи, навіть, споживання калорійних страв і тому дуже часто сидять на дієті. Те ж стосується лише 20% хлопчиків.

Джерело: innovanews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.