В Башкирії продають ковбасу під назвою "Варені діти" Автор: Lesly · Опубліковано: 12.08.2010 13:11 · Розділ: Події у світі

Доволі курйозний випадок трапився днями в Уфі, столиці Башкирії (РФ), де в одному з продуктових магазинів з’явилася ковбаса під назвою "Варені діти". Як з'ясувалося пізніше, при перекладі назви ковбаси була допущена помилка, і насправді споживачам пропонувався продукт "Ковбаса для дітей".

КовбасаВарені
КовбасаВарені

Однак, поки непорозуміння було залагоджено "канібалістська" упаковка викликала чималий ажіотаж серед покупців. Хтось сміявся від душі, хтось голосно обурювався, а хтось просто хитав головою, тихо зітхаючи.

"Ой, але ж і справді - варені діти! А я і не помічала раніше", - зізналася співробітниця магазину. "Це, до речі, дуже гарна і смачна ковбаса, її швидко розбирають", - розповіла інша продавщиця.

Ситуацію пояснила філолог Гульфем Баімбетова. За її словами, башкирською мовою "ковбаса для дітей" перекладається як "балалар осон бешерелгэн колбасаhы", тоді як на упаковці продукту було написано: "Балалар бешерелген". "Ймовірно виробники просто неправильно переклали", - зазначила Баімбетова.

Джерело: kp.ru


Інші новини розділу