Комп'ютери та телефони "викрадають" живе спілкування Автор: Lesly · Опубліковано: 12.08.2010 10:59 · Розділ: Суспільство

Велика частина американських батьків стверджує, що не має часу для спілкування зі своїми дітьми. А причина такого явища не в необхідності постійно працювати, а в телевізорах, та інших високотехнологічних пристроях, які в буквальному сенсі викрадають час.

Так, по результатах опитування проведеного некомерційною організацією Partnership for a Drug-Free America, в якому прийняли участь 1200 сімейних пар, з’ясувалося, що більше третини респондентів (38%) звинувачують телебачення у відсутності часу для проведення виховних бесід з дітьми про шкоду наркотиків та алкоголю. 37% батьків стверджують, що час, який можна було б присвятити спілкуванню з дітьми, "викрадають" комп’ютери, а 33% батьків звинувачують у всьому відеоігри.

Фахівці радять батькам використовувати електронні гаджети для того, щобдостукатися до своїх дітей. Фото взято з сайту compulenta.ru
Фахівці радять батькам використовувати електронні гаджети для того, щобдостукатися до своїх дітей. Фото взято з сайту compulenta.ru

Більше чверті респондентів вважають перешкодою для спілкування зі старшим поколінням пристрасть підлітків до SMS (27% опитаних), а також до соціальних мереж, як от Facebook (25%) або Twitter (19%).

Зважаючи на це, дослідники рекомендують батькам, спробувати "достукатися" до своїх нащадків з допомогою електронної пошти, СМС та розмов по мобільному телефону. Фахівці переконані, що батьки зможуть вберегти своїх дітей від багатьох небезпек сучасного життя, регулярно відправляючи їм повідомлення про шкоду спиртного і наркотиків, особливо тоді, коли поруч з дитиною немає дорослих.

Трохи раніше фахівці з фонду Kaiser Family Foundation вияснили, що юні американці віком від 8 до 18 років у середньому по 53 години на тиждень проводить "спілкуючись" з електронними гаджетами. При цьому, чим більше часу діти проводять у віртуальному світі, тим менш щасливими вони стають і тим гірші успіхи демонструють в навчанні.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.