Смажене м’ясо підриває здоров’я серця Автор: Lesly · Опубліковано: 12.08.2010 09:53 · Розділ: Краса і здоров'я

Медики з Великобританії висловлюють чимале занепокоєння через надмірну пристрасть жителів Туманного Альбіону до барбекю. За підрахунками фахівців, за один раз кожен британець в середньому споживає зі смаженим м’ясом до 3500 калорій, що в майбутньому призводить не тільки до збільшення ваги, але й до проблем із серцем.

Якщо відштовхуватися від таких розрахунків, то не важко з’ясувати, що порція барбекю, яку споживає середньостатистичний житель Британії більш ніж подвоює денний калорійний ліміт для жінок і на 1000 калорій перевищує відповідну межу для чоловіків.

Надмірна пристрасть до барбекювбиває серце. Фото взято з сайту 8pak.com
Надмірна пристрасть до барбекювбиває серце. Фото взято з сайту 8pak.com

Дієтолог Сара Бетішол запевняє, що зазвичай люди усвідомлюють, що зловживати барбекю не можна, однак знаходять універсальне оправдання "вони просто не змогли собі відмовити". Доктор Бетішол не закликає взагалі відмовитися від смаженого м’яса, але рекомендує не робити його основним елементом раціону.

Варто зазначити, що в ході опитування дослідники прийшли до висновку, що 41% британців ставиться до барбекю поблажливо і рекомендує всім їсти стільки, скільки "душа бажає".

Трохи раніше інша група дослідників встановила, що соуси, які застосовуються при готуванні смаженого м’яса, корисні для здоров'я, а тому сезон барбекю характеризується позитивним впливом на здоров’я.

Джерело: rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.