Сімейні психологи асоціюються з поразкою Автор: Lesly · Опубліковано: 11.08.2010 17:49 · Розділ: Суспільство

Науковці стверджують, що сімейні психологи, завдання яких допомогти подружжю знайти спільну мову та налагодити відносини в сім’ї, приносять більше шкоди ніж користі. Так, в ході опитування було встановлено, що свої проблеми сімейні пари стараються вирішувати між собою або за участю близьких друзів чи родичів, а до фахівців звертаються тільки в критичних ситуаціях, коли всі інші засоби виявилися недієвими.

До кваліфікованих спеціалістів сімейні пари звертаються лише в критичних ситуаціях, коли всі інші засоби виявилися недієвими. Фото взято з сайту raut.ru
До кваліфікованих спеціалістів сімейні пари звертаються лише в критичних ситуаціях, коли всі інші засоби виявилися недієвими. Фото взято з сайту raut.ru

Саме тому, звертаючись до психолога, пари розуміють, що їхні відносини вже практично розірвані. При такому підході професійна допомога в більшості випадків асоціюється з почуттям невдачі та поразки. Варто зазначити, що більшість респондентів абсолютно переконані, що партнери зобов'язані вміти самостійно справлятися зі своїми проблемами. А якщо знайти вихід самотужки не вдається, і доводиться звертатися по допомогу до кваліфікованого фахівця, то такі відносини не варто рятувати.

До причин, які найбільш часто призводять до виникнення суперечок в сім’ях, відносять подружні зради, відмінності в поглядах на виховання дітей, на сім'ю, друзів та спілкування з іншими родичами. Більша частина учасників опитування заявила, що при виникненні в їхніх сім’ях таких розбіжностей, вони нізащо не будуть звертатися за порадою до консультантів.

Зважаючи на такі висновки, вчені рекомендують подружнім парам прагнути розвивати довірливі взаємини та вчитися спокійно обговорювати розбіжності і аргументувати свою точку зору.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.