Система "все враховано" залишиться в минулому? Автор: Lesly · Опубліковано: 11.08.2010 13:53 · Розділ: Події у світі

"Бувалі" туристи здебільшого без зайвих вагань погоджуються з тим, що подорож по системі all inclusive - це найкращий відпочинок. Проте, цілком можливо, що вже з наступного року Туреччина, що як раз і славиться тим, що кожен готель пропонує таку систему відпочинку, розпочне програму поступової відмови від цієї послуги. В даний час точаться суперечки про доцільність запланованого заходу, проте бажання Туреччини відмовитися від широкого розповсюдження турів "все враховано" очевидне.

Туристам доведеться забути про можливість відпочивати на турецьких пляжах по системівсе
Туристам доведеться забути про можливість відпочивати на турецьких пляжах по системівсе

Як відомо, Туреччина користується широкою популярністю серед туристів як раз завдяки наявності системи all inclusive. Придбавши такий тур, турист не задумується над розподілом грошей, щоб вистачило на їжу, і не змушений перед виїздом розплановувати витрати, адже вартість проїзду, харчування та проживання оплачуються наперед. Навіть, якщо гроші закінчаться, відпочиваючих будуть годувати до самого від'їзду, а потім посадять в літак і відправлять додому.

Однак, така система є невигідною для готелів, оскільки обслуговуючому персоналу важко задовольняти високі вимоги відпочиваючих (то їм фруктів замало, то м'ясні страви не різноманітні). Крім того, страждають і місцеві заклади громадського харчування: якщо є можливість харчуватися безкоштовно, то хто відвідуватиме кафе або ресторан.

В якості експерименту, починаючи з наступного року, від системи all inclusive відмовиться мережа готелів Rixos. По його результатах буде прийнято рішення про подальшу "долю" турів "все враховано".

Джерело: myjane.ru


Інші новини розділу