В Австралії вино коштує дешевше ніж вода Автор: Lesly · Опубліковано: 11.08.2010 12:46 · Розділ: Цікаві факти

По результатах міжнародного опитування, яке проводили фахівці з Національного центру з наркотичної та алкогольної залежності, австралійців було віднесено до однієї з найбільш питущих націй у світі. За даними науковців, 22 відсотки населення зеленого континенту або близько 3,5 млн осіб страждають залежністю від алкоголю.

Австралійці стали однією з найбільш схильних до алкоголізму націй. Фото взято з сайту about-alcoholism-facts.com
Австралійці стали однією з найбільш схильних до алкоголізму націй. Фото взято з сайту about-alcoholism-facts.com

Необхідно зазначити, що про можливість виникнення подібної ситуації захисники здорового способу життя Австралії почали говорити ще два роки тому, коли вино в країні стало дешевшим за воду. Тоді, на превелику радість покупців, у всіх магазинах одного з найбільших постачальників лікеро-горілчаної продукції з'явилося "Шардоне" вартістю всього два австралійські долари за пляшку (близько 14 гривень).

До групи ризику медики, в першу чергу, відносять холостих представників сильної статі. Іммігранти ведуть більш тверезий спосіб життя.

Зі схожими проблемами, на думку австралійських дослідників, стикаються жителі Нової Зеландії, США, Франції, Німеччини та Іспанії. Росія та Ірландія теж увійшли до "чорного списку", хоча в цих двох країнах аналогічні дослідження не проводилися.

Джерело: oreanda.ru


Інші новини розділу